Steam de Sunulan 5 Ücretsiz Güzel Oyun

Steam oyun severler tarafından çok sevilen bir platform olmakla birlikte, özellikle günümüzde sokağa çıkma yasağının da olmasıyla (Covid-19) Steam üzerinden ulaşabileceğiniz oynanan en güzel 5 oyunu listeleyeceğiz.

1-Counter-Strike Global Offensive

steam

Valve nin yapmış olduğu ve hemen hemen hepimizin oynadığımız bu oyunun çıkış tarihi 21 Ağustos 2012′ dir. İlk CS ( Counter-Strike) oyunu 8 Kasım 2000 tarihinde piyasaya sürülmüştü.Oyunun kullanıcı yorumlarına bakıldığı zamansa %94 oranında beğenilmesi olduğunu görmekteyiz. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

2- Closer

steam

Steam de bu kez Anime severlerin çok seveceği oyun olan Closer ı incelemekteyiz. Closer 30 Aralık 2014 de Naddic Games tarafından piyasaya sürülmüştür. Oynayanların kullanıcı yorumlarına da bakıldığı zaman %87 oranında beğendiği gözükmektedir. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

3- Knight Online

Bu oyun hakkında daha önceden MMORPG oyunlar içeriğinde bilgi vermiştik.Kısaca bilgi vermek gerekirse;  ilk sürümü 15 Temmuz 2002 yılında piyasaya Mgame Corporation, Noahsystem tarafından sunulmuştur. İlk sürüm Korelilerin de kullandığı sürüm olmakla birlikte ülkemizde pek çok gencin JAPKO adıyla da oynadığı oyundu. 17 Ağustos 2004 tarihinde, bugün de halen Türkiye’ de oynanan Knight Online USKO hayata girmiş oldu. Çok geçmeden tüm dünyayı etkisi altına alan hatta ve hatta gazetelere televizyonlara haber olan bu oyunun 2 Haziran 2011 yılında EUKO modeli de hayatımıza girmiştir. Son zamanlara doğru tahtı sallantıda olan Knight Online ı kurtarmak için Steam olaya el attı ve Steam kütüphanesinde bulabileceğiniz güzel oyunlardan birisi olmuştur. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

4-Warface

Warface, Crytek oyun ekibinin geliştirmiş olduğu bir oyundur. Crytek firması çoğumuzun da bildiği Crysis oyunun yapımcıları olan şirkettir. Bu oyun, 21 Ekim 2013 yılında ilk kez piyasaya sürülmüş olup, kullanıcıların %89 oranında beğendiği bir oyun olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

5-War Thunder

steam

War Thunder video oyunu 1 Kasım 2012 yılında Gaijin Entertainment tarafından piyasaya sunulmuştur. Steam de ücretsiz olan bu oyunun kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman ise, epey bir beğeni aldığını görmekteyiz. (%93) Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz 🙂

Kaynak: https://store.steampowered.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir