En Sevilen Kötü Anime Karakterleri

herkesim.net

Sevilen kötü anime karakterleri deyince hemen aklınızda bir kaç isim canlanıyor değil mi? Bu yazımda, büyük bir ihtimal sizinde aklınıza gelmiş kötü anime karakterleri ne bir kaç tanede yorum ekleyerek sırasız bir şekilde paylaşacağım. Anime önerileri yaptığım daha önceki yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz. Yazımda esen miktarda spoiler vardır dikkat edilmesi tavsiye edilir. Hadi başlayalım.

Zeref Dragneel (Fairy Tail)

kötü anime karaktleri

Listemize ilk olarak Fairy Tail‘in kara büyücüsüyle baslayalım.Natsunun abisi, Mavis‘in biricik aşkı. Tüm zamanların en güçlü kara büyücüsüdür.

Zeref yüzlerce yaşında olmasını rağmen genç gözüküyordur. Yüksek yakalı kırmızı (animede siyah) ve altın işlemeli bir kıyafet giyer. Siyah kısa saçı ve siyah gözleri vardır. Ayrıca daire biçimli bir kolye takar.

Zeref sinirlendiğinde gözleri kırmızıya döner ve gözbebegi çevresinde siyah bir halka oluşur. Etkileyeci değil mi ?

Hisoka (HunterxHunter)

kötü anime karakteri

Şu tatlılığa bakarmısınız. Sevimli şey seni Buraya başka fotografını koymak isterdim ama ( evet aklına gelen fotograf) Gon ve Killua‘nın peşinden koşan , her zaman güçlüyle çarpışmak isteyen değişik bir karakter.Uyumsuz ve sapkın karakterine rağmen genelde izleyici tarafından fazlasıyla sevilir. Nerede, ne zaman, ne için karşımıza çıkacağını tahmin etmek zordur.
HunterxHunter‘ın zaten güzel ve sürükleyici olması bir yana, tek başına Hisoka gibi bir karaktere sahip olması da izlenmesi için yeterlidir.

Lain İwakura ( Serial Experiments Lain )

kötü anime karakteri

Lain’in yakın zamanda intihar etmiş bir okul arkadaşından gelen ve diğer herkesin kötü bir şaka olarak kabul ettiği mail’e inanması ile başlanabilir. Lain bu maile ilgi duymasaydı hikaye ilerleyemezdi çünkü sadece bu merakın özü onun babasından bir bilgisayar (navi demeyeceğim) istemesine ve teknolojinin içine gittikçe daha fazla gömülmesine sebep olmuştur. O her geçen gün daha derine indikçe daha fazla şey öğrenir ve gücü artar. Bilgi güçtür ve Lain çok güçlüdür. Öyle ki bir noktadan sonra bu güç ile nasıl başa çıkacağını kendisi bile kestirememeye başlar. Yolculuğu sırasında pek çok Lain ile tanışırız ve aslında hepsi de odur.

Gilgamesh ( Fate Serisi)

kötü anime karakterleri

Fate serisindeki her karakterin ayrı bir güzelliği vardır.Ama biri var ki aralarında diğerlerinden daha çok seviliyor.Evet Gilgamesh karizmatik,güçlü, boşa konuşmayan konuştuğunu yapan bir karakter mi arıyorsunuz. Buldunuz.

Dio Brando( Jojo’s Bizarre Adventure )

herkesim.net

Jojo’s Bizarre Adventere‘nin baş kötüsü.Kaliteli kötü karakter. Bu tanım bu adama bu adama bu tanıma uyuor. Jojo tarzı diğer animelerden apayrı bir tarz olsada alışabilen, sevebilen içinde jojonun haliyle karakterlerinin yerleri çok başka yerlerde olabiliyor. Ama jojo‘su sevmeseniz bile bir kaçtane Dio videosu izlediyseniz muhtemelen sizde seviyorsunuzdur.

Esdeath (Akame ga Kill)

herkesim.net

Generalim.En sevdiğim kadın karakter. Esdeath ayrı bir yazıda uzun uzun anlatılması gereken, kararlı,sadık, hoş, güçlü bir karkater. Kendi safındakilere karşı çok nazik olan Esdeath ,Düşmanı aynı hoş görüyü tanımayan bir güzellik abidesi. Saygıyla anıyoruz….

Lelouch Lamperouge ( Code Geass)

herkesim.net

All hail Lelouch!!! Kendisini davasına adamış bir adam daha, zeka, karizma bir karakterde ne arasanız hepsi bu adamda var. İntikam almak isteyen bir genç. Kötü karakter olarak listeme almama rağmen, kötü müdür ? Tartışılır. Ama herkes tarafından sevildiğine inanıyorum.

Light Yagami ( Death Note)

herkesim.net

Adalet sapkınlığı, inadı, egosu, zekası ve çekiciliğiyle gördüğüm en harika anime karakterlerinden biridir. Kendine olan fazla güveni,iletişim yeteneği , derslerindeki başarısı ile herkesin gönlünde taht kurmuştur.Bu öz güveni kendi sonunu hazırlasa da ,anime izlemeyenlerin bile bilip sevdiği bir karakterdir kendileri.

Aizen Sousuke ( Bleach)

herkesim.net

Kendisine başlarda ısınamasam da bölümler ilerledikçe önce saygımı, sonra sevgimi kazanan karakter. Ön görüsüne hayran kalmamak elde değil. Her şeyi düşünmüş, tasarlamış ona göre hareket edebilecek kadar zeki, tek başına herkese meydan okuyabilecek kadar da güçlü bir karakter.Sevilmemesi elde değil.

Madara (Naruto)

herkesim.net

Uzun uzun anlatmaktan ziyade 3 dk lık bir video ile en çok sevilen kötü anime karakterleri nden olma sebebini anlıyoruz. Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok .


Kaynak: eksisözlük, myanimelist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir