Android İçin Ücretsiz En Popüler 5 Fotoğraf Düzenleyicisi

Fotoğraf Düzenleyicisi

Fotoğraf Düzenleyicisi

Fotoğraf düzenleyicisi denince akla ilk gelen ilk 5 uygulama hangisidir? Bugün sizlere Android telefonlarda kullanılmak üzere, en iyi fotoğraf düzenleme programları, ve en popüler 5 fotoğraf düzenleyicisi hakkında bilinmesi gerekenleri anlatacağız. Fotoğraf düzenleyicisi kullanırken en çok istenen özelliklerden birisi de sade, hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Kısaca bu uygulamalardan bahsetmek gerekirse;

1- No Crop Fotoğraf Düzenleyici: Selfie Filtre & Efekt

Fotoğraf Düzenleyicisi

Lyrebird Studio tarafından geliştirilmiş olan Nocrop Fotoğraf Düzenleyici: Selfie Filtre & Efekt ile çektiğiniz fotoğrafları kolayca düzenleyebilirsiniz.

Bir parmak dokunuşuyla Instagram Instasquare boyutunda düzeltmeler yapabileceğiniz program  göz rengini değiştirme, kirpik ve göz kalemi ekleme, dudak değiştirme özelliğini değiştirme ile özçekimlerinizi, fotoğraflarınızı ve resimlerinizi süsleyeceksiniz. Renk, burun ayarlamak, yüz hatlarını değiştirmek, dişleri beyazlatmak, allık, fondöten ve cilt yumuşatıcı eklemek, sivilceleri gidermek, ince yüzleri kaldırmak, kaşları çıkarmak, gözleri büyütmek ve parlatmak gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Nocrop Fotoğraf Düzenleyici: Selfie Filtre & Efekt uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

2- PicsArt Photo Editor: Kolaj Yapıcı ve Editör

500 milyondan fazla indirmeye sahip olan ve PicsArt tarafından yayınlanan PicsArt Photo Editor: Kolaj Yapıcı ve Editör sadece ücretsiz olmasıyla değil 2 ₺ ila 540 ₺ arasında değişen PICSART GOLD paketi ile de dikkatleri çekiyor. PICSART GOLD paketini satın alan kullanıcılar reklamsız kullanım, binlerce çıkartma, kolaj, maske ve fonta erişebiliyor.

PicsArt ile düzenlediğiniz fotoğrafları İnstagram’da #picsart ile paylaşırsanız beğendikleri fotoğrafları burada yayınlıyorlar.

PicsArt Photo Editor: Kolaj Yapıcı ve Editör uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

3- Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot

Fotoğraf Düzenleyicisi

Bir fotoğraf düzenleyicisinden çok daha fazlası olan program InShot Inc. tarafından geliştirilmiştir. 4 milyondan fazla yorum almış ve 4.8 ile yüksek değerlendirme puanına sahip olan uygulama toplamda 100 milyonun üzerinde indirmeye sahip.

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot fotoğraf düzenlemenin yanında isminden de anlaşılacağı gibi video düzenleme işlemlerini de HD kalitede yapabilmekte. Uygulamada bulunan çıkartmaları fotoğrafların yanı sıra videolara da ekleye bilmenize olanak tanıyor.


Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

4- Sweet Selfie – Güzellik Filtre Kamerası, Beauty Cam

Fotoğraf Düzenleyicisi

Dünya çapında 300 milyon kişinin Sweet Selfie kullandığını belirten Sweet Selfie Inc. tarafından geliştirilmiş olan uygulama son güncellemesini 3 Ocak 2020 tarihinde aldı.

Güzellik ve Selfie kamera modu ile öne çıkan uygulama ince yüz, sivilce ve sivilce giderici, diş beyazlatıcı, prüssüz cilt, ten rengi değiştirici ve mükkemmel vücut şekli gibi özellikler barındırıyor.

Sweet Selfie – Güzellik Filtre Kamerası,Beauty Cam uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

5- B612 – Beauty & Filter Camera

Fotoğraf Düzenleyicisi

6 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu uygulama SNOW, Inc. tarafından Ekim 2014’te geliştirilmiş olup, 1500 den fazla etiket barındırmaktadır.

Bulundurduğu bütün filitrelere kolay bir şekilde erişim sağlayan uygulama sevimli hayvan ekleme, mükkemmel cilt, yiyecek ve manzara gibi özellikler barındırmaktadır.

B612 – Beauty & Filter Camera uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir